Дизайнери » N-Q » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Premier jour Lucky Day Nina Ricci для жінок

Premier jour Lucky Day Nina Ricci для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
фруктовий
квітковий
мигдаль
цитрус
солодкі ноти

Premier jour Lucky Day від Nina Ricci - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Premier jour Lucky Day був випущений в 2005. Верхні ноти: Чорна Смородина, Мандарин і Яблуко; ноти серця: Фрезія, Гвоздика і Геліотроп; ноти бази Сандал, Боби Тонка, Мигдаль і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Чорна Смородина Мандарин Яблуко

середні Ноти
Фрезія Гвоздика Геліотроп

база Ноти
Сандал Боби Тонка Мигдаль Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Premier jour Lucky Day by Nina Ricci.

Цей аромат схожий на  

Premier jour Lucky Day Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Nina Ricci Premier jour Lucky Day fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Nina Ricci Premier jour Lucky Day, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Premier jour Lucky Day від Nina Ricci. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Premier jour Lucky Day від Nina Ricci представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Azzaro Visit for Women Nina Ricci L'Eau du Temps Al-Rehab Al Fakhamah Bond No 9 West Side Jette Joop Jette Christian Dior Dior Homme Intense Max Mara Le Parfum Clean Clean Warm Cotton Tocca Stella Arrogance Arrogance Poudre Pour Femme Humiecki & Graef Bosque Gap Stay

Популярні бренди та аромати: