Дизайнери » N-Q » Деревні Ароматичні « Групи

Mayor Energy Green Novaya Zarya для чоловіків

Mayor Energy Green Novaya Zarya для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
aromatic
цитрус
balsamic
теплий пряний

Mayor Energy Green від Novaya Zarya - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Верхні ноти: Чорна Смородина, Евкаліпт і Лимон; ноти серця: Кардамон, Фіалка і Білий Перець; ноти бази Ветивер, Ладан і Пачулі.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Чорна Смородина Евкаліпт Лимон

середні Ноти
Кардамон Фіалка Білий Перець

база Ноти
Ветивер Ладан Пачулі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Mayor Energy Green by Novaya Zarya.

Цей аромат схожий на  

Mayor Energy Green Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Novaya Zarya Mayor Energy Green fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Novaya Zarya Mayor Energy Green, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Mayor Energy Green від Novaya Zarya. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Mayor Energy Green від Novaya Zarya представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Lacoste Lacoste Pour Homme Ralph Lauren Polo Black Avon Christian Lacroix Noir Perry Ellis 360° Blue for Men Estée Lauder Pleasures Intense for Men Monotheme Fine Fragrances Venezia Cashmir Wood Lacoste Lacoste Essential Collector Edition Nautica White Sail Burberry Burberry Sport for Men Van Gils Classic Arno Sorel Shaman Silver Ortigia Sicilia Coral Shell

Популярні бренди та аромати: