Дизайнери » N-Q » « Групи

Sea Angel O`Driu для жінок та чоловіків

Sea Angel O`Driu для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


Картинки
Sea Angel O`Driu для жінок та чоловіків Картинки

Sea Angel від O`Driu - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів . Це новий аромат. Sea Angel був випущений в 2017. Парфумер: Angelo Orazio Pregoni.

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Sea Angel by O`Driu.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Sea Angel Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про O`Driu Sea Angel fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про O`Driu Sea Angel, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Sea Angel від O`Driu. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Sea Angel від O`Driu представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи
Ulric de Varens Hot! Fragrance Red MAC M∙A∙C Monogram Calvin Klein CK IN2U Heat for Him Puma Urban Motion for Her Issey Miyake L`eau d`Issey Eau D`Ete Summer Edition for Men Ulric de Varens Varens Original Tropical Sun Pacifica Brazilian Mango Grapefruit Maison Francis Kurkdjian APOM Pour Homme Essentially Me Trade Wind Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Musc & Patchouli Demeter Fragrance Chocolate Covered Cherries Lucien Lelong Jabot

Advertisement

Популярні бренди та аромати: