Дизайнери » N-Q » Ароматичні Фруктові « Групи

Be The Legend Oriflame для чоловіків

Be The Legend Oriflame для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
шкіра
aromatic
balsamic
фруктовий
анімалістичні ноти
солодкі ноти
Картинки
Be The Legend Oriflame для чоловіків Картинки

Be The Legend від Oriflame - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Фруктові. Це новий аромат. Be The Legend був випущений в 2014. Парфумер: Nathalie Gracia-Cetto. Композиція аромату включає ноти: Зелене Яблуко, Шкіра і Боби Тонка.

Ноти аромату

Зелене Яблуко Шкіра Боби Тонка

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Be The Legend by Oriflame.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Be The Legend Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Oriflame Be The Legend fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Oriflame Be The Legend, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Be The Legend від Oriflame. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Be The Legend від Oriflame представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Фруктові
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 2 Mango MNG Your Jeans Jo Malone Pomegranate Noir Myrurgia Promesa Humiecki & Graef Multiple Rouge L`Erbolario Legni Fruttati April Aromatics Navel Chakra Oil Infusion Organique Acai Rain Thymes Fig Leaf and Cassis Teufels Kuche Patchouly Pure Sin Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 4 Rubus Idaeus Huitieme Art Parfums Vohina

Advertisement

Популярні бренди та аромати: