Дизайнери » N-Q » Східні Квіткові « Групи

Believe Oriflame для жінок

Believe Oriflame для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
амбра
троянда
фруктовий
анімалістичні ноти
білоквітковий
дерево

Believe від Oriflame - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Believe був створений в 2000-і роки Композиція аромату включає ноти: Турецька Троянда, Жасмин, Персик, Амбра і Кедр.

Ноти аромату

Турецька Троянда Жасмин Персик Амбра Кедр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Believe by Oriflame.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Believe Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Oriflame Believe fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Oriflame Believe, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Believe від Oriflame. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Believe від Oriflame представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Dorin Un Air d’Arabie Rose of Taif MDCI Parfums Le Rivage des Syrtes Calvin Klein Secret Obsession Lalique Nilang Yves Saint Laurent Opium Orchidée de Chine Poiray Sceau de Coeur David & Victoria Beckham Intimately Yours Women Avon Soft Musk Red Pearl Silver Ring Gres Cabotine Moon Flower Crabtree & Evelyn Nantucket Briar Toni Gard Toni Gard Woman

Advertisement

Популярні бренди та аромати: