Дизайнери » N-Q » Квіткові « Групи

Harmony Oriflame для жінок

Harmony Oriflame для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
морський
цитрус
aromatic
білоквітковий
musky
тропічні ноти
Картинки
Harmony Oriflame для жінок Картинки Harmony Oriflame для жінок Картинки

Harmony від Oriflame - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Це новий аромат. Harmony був випущений в 2014. Верхні ноти: Апельсиновий Цвіт, Тропічні Фрукти і Бергамот; ноти серця: Морська Вода, Гарденія і Будлея; ноти бази Мускус, Бензоїн і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
 Апельсиновий Цвіт Тропічні Фрукти Бергамот

середні Ноти
Морська Вода Гарденія Будлея

база Ноти
Мускус Бензоїн Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 1
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Harmony by Oriflame.

Цей аромат схожий на  

Harmony Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Oriflame Harmony fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Oriflame Harmony, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Harmony від Oriflame. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Harmony від Oriflame представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Vera Wang Vera Wang Max Mara Max Mara Gold Touch Jil Sander Style Summer Brooks Brothers New York for Ladies Tsi-La Organic Kizes Maitre Parfumeur et Gantier Fleur des Comores Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Waltz No.14 Celine Dion Simply Chic JoAnne Bassett Madame Pompadour DSH Perfumes LiLi Melvita Floral Water Cornflower Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorama

Популярні бренди та аромати: