Дизайнери » N-Q » Деревні Ароматичні « Групи

Kick Off Oriflame для чоловіків

Kick Off Oriflame для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
цитрус
свіжо-пряний
aromatic
квітковий
fresh
Картинки
Kick Off Oriflame для чоловіків Картинки Kick Off Oriflame для чоловіків Картинки

Kick Off від Oriflame - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Це новий аромат. Kick Off був випущений в 2014. Верхня нота: Цитруси; нота серця: Лаванда; базова нота Деревні Ноти.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Цитруси

середні Ноти
Лаванда

база Ноти
Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Kick Off by Oriflame.

Цей аромат схожий на  

Kick Off Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Oriflame Kick Off fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Oriflame Kick Off, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Kick Off від Oriflame. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Kick Off від Oriflame представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Donna Karan DKNY Be Delicious Men Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Maculin Fraicheur Kenneth Cole Kenneth Cole Black for Men Gin Tonic Gin Tonic Man Acqua di Parma Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea Playboy Playboy Miami Montale Boise Fruite Ted Baker M Bruno Banani Scent From Heaven Pal Zileri Collezione Privata Colonia Purissima Van Gils Classic D.S. & Durga Foxhunt

Популярні бренди та аромати: