Дизайнери » N-Q » Квіткові Фруктові « Групи

Precious Moments Oriflame для жінок

Precious Moments Oriflame для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
фруктовий
білоквітковий
дерево
fresh
солодкі ноти

Precious Moments від Oriflame - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Precious Moments був створений в 2000-і роки Верхні ноти: Яблуко, Дикі Ягоди, Чорна Смородина і Ожина; ноти серця: Білі Квіти, Магнолія і Жасмин; ноти бази Дорогоцінна Деревина, карамель і Білий Мускус. Композиція аромату включає ноти: Червоне Яблуко, Червоні Ягоди, Білі Квіти і Деревні Ноти.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Яблуко Дикі Ягоди Чорна Смородина Ожина

середні Ноти
Білі Квіти Магнолія Жасмин

база Ноти
Дорогоцінна Деревина карамель Білий Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Precious Moments by Oriflame.

Цей аромат схожий на  

Precious Moments Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Oriflame Precious Moments fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Oriflame Precious Moments, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Precious Moments від Oriflame. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Precious Moments від Oriflame представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Mexx Mexx Waterlove Woman Avon Incandessence Harajuku Lovers Harajuku Lovers Music Liz Claiborne Spark Seduction Teo Cabanel Meloe Fresh Fig Apricot Giorgio Armani Armani Code Le Parfum Bruno Banani Scent From Hell Ayala Moriel Magnolia Petal Nicolai Parfumeur Createur L`Eau Mixte InStyle Sex in The City Sexy MOR Cassis Noir

Популярні бренди та аромати: