Дизайнери » N-Q » Квіткові Фруктові « Групи

Precious Moments Oriflame для жінок

Precious Moments Oriflame для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
фруктовий
білоквітковий
дерево
fresh
солодкі ноти

Precious Moments від Oriflame - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Precious Moments був створений в 2000-і роки Верхні ноти: Яблуко, Дикі Ягоди, Чорна Смородина і Ожина; ноти серця: Білі Квіти, Магнолія і Жасмин; ноти бази Дорогоцінна Деревина, карамель і Білий Мускус. Композиція аромату включає ноти: Червоне Яблуко, Червоні Ягоди, Білі Квіти і Деревні Ноти.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Яблуко Дикі Ягоди Чорна Смородина Ожина

середні Ноти
Білі Квіти Магнолія Жасмин

база Ноти
Дорогоцінна Деревина карамель Білий Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Precious Moments by Oriflame.

Цей аромат схожий на  

Precious Moments Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Precious Moments by Oriflame 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Oriflame Precious Moments fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Oriflame Precious Moments, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Precious Moments від Oriflame. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Precious Moments від Oriflame представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Clarins Par Amour Toujour Valentino V Ete Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Yves Saint Laurent Cinema Scenario d`Ete Novae Plus White Gold Fiorucci Fiorucci Love You Franck Olivier Private Girard Bali Sunrise M. Micallef Floral Fiorucci Pin Up I M Juicy Romane Vida Birds of Paradise Galimard Galimard Star

Популярні бренди та аромати: