Дизайнери » N-Q » Ароматичні Пряні « Групи

Solliden for Him Oriflame для чоловіків

Solliden for Him Oriflame для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
свіжо-пряний
aromatic
цитрус
квітковий
дерево

Solliden for Him від Oriflame - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Пряні. Композиція аромату включає ноти: Лаванда, Мускус, Дерево Гуаяк, Мускатний Горіх, Бергамот, Мандарин і Перець.

Ноти аромату

Лаванда Мускус Дерево Гуаяк Мускатний Горіх Бергамот Мандарин Перець

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Solliden for Him by Oriflame.

Цей аромат схожий на  

Solliden for Him Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Oriflame Solliden for Him fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Oriflame Solliden for Him, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Solliden for Him від Oriflame. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Solliden for Him від Oriflame представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Пряні
Azzaro Jetlag L`Erbolario Absinthium Azzaro Pure Cedrat Lili Bermuda Somers Le Jardin Retrouve Citron Poivre O Boticario Connexion Creed Epicea Demeter Fragrance Fresh Ginger James Heeley Esprit du Tigre Brooksfield B. Green Yardley Iris and Lavender Hilde Soliani CiocoSpesizissimo

Популярні бренди та аромати: