Дизайнери » N-Q » Східні Квіткові « Групи

Tsun Lai Oriflame для жінок

Tsun Lai Oriflame для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
дерево
білоквітковий
balsamic
жовтоквітковий

Tsun Lai від Oriflame - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Верхні ноти: м Амалфі і Квіткові Ноти; ноти серця: Жасмин, Іланг-Ілінг і Лотос; ноти бази Сандал, Ладан і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
м Амалфі Квіткові Ноти

середні Ноти
Жасмин Іланг-Ілінг Лотос

база Ноти
Сандал Ладан Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Tsun Lai by Oriflame.

Цей аромат схожий на  

Tsun Lai Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Oriflame Tsun Lai fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Oriflame Tsun Lai, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Tsun Lai від Oriflame. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Tsun Lai від Oriflame представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Estée Lauder Azuree Pure Nautilus Donna Nautilus Kenzo Flower by Kenzo Edition d`Artistes Bath and Body Works Enchanted Orchid Al Haramain Perfumes Affaf Etienne Aigner Starlight Ralph Lauren Love Arrogance Arrogance Mix Vaniglia, Papaya Opus Oils Island Girl: Tiare (Tahitian) Frederic Fekkai Femme Fekkai Sensuelle Rasasi Busaina Arno Sorel Shaman Femme

Популярні бренди та аромати: