Дизайнери » N-Q » Квіткові Акватичні « Групи

Oscar Bamboo Oscar de la Renta для жінок

Oscar Bamboo Oscar de la Renta для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
квітковий
цитрус
aquatic
musky
Картинки
Oscar Bamboo Oscar de la Renta для жінок Картинки Oscar Bamboo Oscar de la Renta для жінок Картинки

Oscar Bamboo від Oscar de la Renta - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Акватичні. Oscar Bamboo був випущений в 2006. Верхні ноти: Лайм і Кардамон; ноти серця: Мімоза, Бамбук, Водяна Лілія і Зелений Чай; ноти бази Мускус, Кедр і Ветивер.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лайм Кардамон

середні Ноти
Мімоза Бамбук  Водяна Лілія Зелений Чай

база Ноти
Мускус Кедр Ветивер

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Oscar Bamboo by Oscar de la Renta.

Цей аромат схожий на  

Oscar Bamboo Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Oscar de la Renta Oscar Bamboo fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Oscar de la Renta Oscar Bamboo, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Oscar Bamboo від Oscar de la Renta. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Oscar Bamboo від Oscar de la Renta представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Акватичні
Cindy Crawford Waterfalls Gwen Stefani L Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Rain Memento Italian Olfactive Landscapes 22 Settembre 2007 ore 8 Vaporetto per il Lido Venezia Yves Rocher Ming Shu Issey Miyake L`Eau d`Issey Extract Edition Shiro Kuramata O Boticario Nativa Spa  Violet + White Sandal Melange Perfume Roll-On Perfume No. 4 Ebba Los Angeles Miss Marisa Michel Germain Deauville Kristen Michele Notes Fraiches Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Belle Route

Популярні бренди та аромати: