Дизайнери » N-Q » Квіткові Фруктові Гурманські « Групи

Oscar Fresh Vanilla Oscar de la Renta для жінок

Oscar Fresh Vanilla Oscar de la Renta для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 2

основні акорди
солодкі ноти
цитрус
ваніль
білоквітковий
пудровий
Картинки
Oscar Fresh Vanilla Oscar de la Renta для жінок Картинки Oscar Fresh Vanilla Oscar de la Renta для жінок Картинки

Oscar Fresh Vanilla від Oscar de la Renta - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові Гурманські. Oscar Fresh Vanilla був випущений в 2008. Парфумер: Sonia Constant. Верхні ноти: Чорна Смородина і Бергамот; ноти серця: Апельсиновий Цвіт, Пастила і Троянда; ноти бази Перу Бальзам, Мускус і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Чорна Смородина Бергамот

середні Ноти
 Апельсиновий Цвіт Пастила Троянда

база Ноти
Перу Бальзам Мускус Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Oscar Fresh Vanilla by Oscar de la Renta.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Oscar Fresh Vanilla Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Oscar de la Renta Oscar Fresh Vanilla fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Oscar de la Renta Oscar Fresh Vanilla, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Oscar Fresh Vanilla від Oscar de la Renta. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Oscar Fresh Vanilla від Oscar de la Renta представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові Гурманські
Lolita Lempicka Caprice Violette Lolita Lempicka Caprice Amarena Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier Tous Touch Chi Miss Chi Demeter Fragrance Necco Sweethearts Be My Valentine Laurence Dumont Vanille Monoi Susanne Lang Sula Socialite Playering Set Gale Hayman Delicious Amber Stacked Style Fiore Flirt Smell Bent Prairie Nymph Bath and Body Works Forever Sunshine

Advertisement

Популярні бренди та аромати: