Дизайнери » N-Q » Східні Квіткові « Групи

Ultraviolet Aurore Borealis Edition Paco Rabanne для жінок

Ultraviolet Aurore Borealis Edition Paco Rabanne для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
амбра
квітковий
фруктовий
ваніль
свіжо-пряний
Картинки
Ultraviolet Aurore Borealis Edition Paco Rabanne для жінок Картинки

Ultraviolet Aurore Borealis Edition від Paco Rabanne - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Ultraviolet Aurore Borealis Edition був випущений в 2004. Верхня нота: Перець; нота серця: Османтус; ноти бази Амбра і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Перець

середні Ноти
Османтус

база Ноти
Амбра Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Ultraviolet Aurore Borealis Edition by Paco Rabanne.

Цей аромат схожий на  

Ultraviolet Aurore Borealis Edition Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Ultraviolet Aurore Borealis Edition від Paco Rabanne. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Ultraviolet Aurore Borealis Edition від Paco Rabanne представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Elizabeth Arden Provocative woman Calvin Klein CK IN2U for Her Yves Rocher Venice Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3 Jean Paul Gaultier Jean Paul Gaultier Summer Delle Grazie Paris Rouge Opus Oils Divine: Isis Nicolai Parfumeur Createur Maharadjah Mazzolari Fleurs d'Oranger Teufels Kuche Tender Effection Andrea Maack Sharp Floris Amaryllis

Популярні бренди та аромати: