Дизайнери » N-Q » Ароматичні Фужерні « Групи

Fougere Bengale Parfum d`Empire для чоловіків

Fougere Bengale Parfum d`Empire для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2 Хочу: 2

основні акорди
свіжо-пряний
зелений
aromatic
солодкі ноти
тютюн

Fougere Bengale від Parfum d`Empire - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Фужерні . Верхні ноти: Лаванда, Чай, Імбир і М'ята; ноти серця: Сіно, Тютюн і Перець; ноти бази Дубовий Мох, Пачулі, Ваніль і Боби Тонка.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лаванда Чай Імбир М'ята

середні Ноти
Сіно Тютюн Перець

база Ноти
Дубовий Мох Пачулі Ваніль Боби Тонка

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Fougere Bengale by Parfum d`Empire.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Fougere Bengale Відгуки про аромати

Katrusia
Katrusia

фужер, но фужер не простой... не европейский. Такой себе с восточным налетом - караванами, дишдашем и гутрой :) Табак, сладкое сено, аптечные травы и лаванда. Очень необычно, дорого, благородно и красиво. На мой нюх это мужской парфюм. Но если женщина , например, носит Курильни то вполне может себе позволить носить Бенгальца.

May
25
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Parfum d`Empire Fougere Bengale fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Parfum d`Empire Fougere Bengale, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Fougere Bengale від Parfum d`Empire. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Fougere Bengale від Parfum d`Empire представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Фужерні
Armand Basi Armand Basi Homme Jean Paul Gaultier Le Male Stimulating Body Spray 2006 Givenchy Insense Versace Versace Pour Homme Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008 Cartier Roadster Geo. F. Trumper Skye Guepard Gentleman Guepard B Never Too Busy To Be Beautiful Dirty Montblanc Presence Cool Black Phoenix Alchemy Lab Volt

Advertisement

Популярні бренди та аромати: