Дизайнери » N-Q » Східні Деревні « Групи

Bois Blond Parfumerie Generale для жінок та чоловіків

Bois Blond Parfumerie Generale для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
зелений
білоквітковий
дерево
трав'янистий
амбра
свіжо-пряний

Bois Blond від Parfumerie Generale - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Деревні. Bois Blond був випущений в 2007. Парфумер: Pierre Guillaume. Верхні ноти: Трава, Гальбанум і Пшениця; ноти серця: Кедр і Сіно; ноти бази Сіра Амбра, Мускус і Білий Тютюн.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Трава Гальбанум Пшениця

середні Ноти
Кедр Сіно

база Ноти
Сіра Амбра Мускус Білий Тютюн

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Bois Blond by Parfumerie Generale.

Цей аромат схожий на  

Bois Blond Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Parfumerie Generale Bois Blond fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Parfumerie Generale Bois Blond, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Bois Blond від Parfumerie Generale. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Bois Blond від Parfumerie Generale представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Calvin Klein Contradiction Givenchy Organza Indecence Valentino V pour Homme Ted Lapidus Fou D`Elle Lomani Ignition Bond No 9 New Haarlem Cattier Eau Boisee Creed Bois du Portugal Parfumerie Generale PG13 Brulure de Rose Dana Ambush Animale Animale Animale for Men Odin 01 Sunda

Популярні бренди та аромати: