Дизайнери » N-Q » Квіткові « Групи

Violettes de Toulouse Eau de Toilette Parfums Berdoues для жінок

Violettes de Toulouse Eau de Toilette Parfums Berdoues для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 1

основні акорди
пудровий
квітковий
дерево
солодкі ноти
озонові ноти
Картинки
Violettes de Toulouse Eau de Toilette Parfums Berdoues для жінок Картинки Violettes de Toulouse Eau de Toilette Parfums Berdoues для жінок Картинки

Violettes de Toulouse Eau de Toilette від Parfums Berdoues - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Violettes de Toulouse Eau de Toilette був випущений в 1936. Композиція аромату включає ноти: Фіалка, Ірис, Жасмин, Малина, Мускус, Боби Тонка, Геліотроп і Лист Фіалки.

Ноти аромату

Фіалка Ірис Жасмин Малина Мускус Боби Тонка Геліотроп Лист Фіалки

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Violettes de Toulouse Eau de Toilette by Parfums Berdoues.

Цей аромат схожий на  

Violettes de Toulouse Eau de Toilette Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Violettes de Toulouse Eau de Toilette by Parfums Berdoues 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Toilette fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Toilette, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Violettes de Toulouse Eau de Toilette від Parfums Berdoues. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Violettes de Toulouse Eau de Toilette від Parfums Berdoues представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Yardley April Violets Liz Claiborne Curve Soul Vintage Mandarina Duck Mandarina Duck Liz Claiborne Vivid Roja Dove Scandal Mariah Carey Luscious Pink Deluxe Edition Parfum Hugo Boss Boss Orange B Never Too Busy To Be Beautiful B Scent Loewe Aire Loco Krigler Dolce Tuberose Henri Bendel Rare Mimosa I Profumi di Firenze Caterina de Medici

Популярні бренди та аромати: