Дизайнери » N-Q » Східні Фужерні « Групи

Pegasus Parfums de Marly для чоловіків

Pegasus Parfums de Marly для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
ваніль
мигдаль
пудровий
квітковий
свіжо-пряний
солодкі ноти

Pegasus від Parfums de Marly - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Східні Фужерні. Pegasus був випущений в 2011. Верхні ноти: Бергамот, Геліотроп і Кумин; ноти серця: Жасмин, Гіркий Мигдаль і Лаванда; ноти бази Амбра, Ваніль і Сандал.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Геліотроп Кумин

середні Ноти
Жасмин Гіркий Мигдаль Лаванда

база Ноти
Амбра Ваніль Сандал

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Pegasus by Parfums de Marly.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Pegasus Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Parfums de Marly Pegasus fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Parfums de Marly Pegasus, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Pegasus від Parfums de Marly. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Pegasus від Parfums de Marly представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Фужерні
Guess Guess Suede Grossmith Phul - Nana Emanuel Ungaro Apparition Homme Intense Fragrances of Ireland Patrick Giorgio Armani Armani Attitude Alexa Lixfeld 003 Azzaro Azzaro pour Homme Elixir Bois Precieux MDCI Parfums Invasion Barbare Mila Schön Mila Schön Lui Lucky Brand Lucky You for Men Hugo Boss Boss in Motion Nikos Sculpture pour Homme

Advertisement

Популярні бренди та аромати: