Дизайнери » N-Q » Квіткові « Групи

Blanc Paul & Joe для жінок

Blanc Paul & Joe для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
musky
мигдаль
солодкі ноти
білоквітковий

Blanc від Paul & Joe - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Blanc був випущений в 2003. Парфумер: Jean-Claude Ellena. Верхні ноти: Шипшина, Ангеліка (Дягель) і Мигдаль; ноти серця: Запашний Горошок, Фрезія, Лілія і Троянда; ноти бази Мускус, Геліотроп і Молоко.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Шипшина Ангеліка (Дягель) Мигдаль

середні Ноти
Запашний Горошок Фрезія Лілія Троянда

база Ноти
Мускус Геліотроп Молоко

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Blanc by Paul & Joe.

Цей аромат схожий на  

Blanc Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Paul & Joe Blanc fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Paul & Joe Blanc, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Blanc від Paul & Joe. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Blanc від Paul & Joe представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Romeo Gigli G Gigli Oscar de la Renta Oscar Island Flowers Roberto Verino VV Rose Victoria`s Secret Very Sexy Hot Montana Montana Mood Sensual Victoria`s Secret Breathless Bath and Body Works Wild Honeysuckle Caron Muguet du Bonheur Chloe Chloe Lisy Avon Avon Smile DSH Perfumes la Rose Fleurette (Rose No. 2) Oriflame City Jungle

Популярні бренди та аромати: