Дизайнери » N-Q » Східні « Групи

Clandestine Clara Penhaligon`s для жінок

Clandestine Clara Penhaligon`s для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
амбра
теплий пряний
пачулі
кориця
balsamic
анімалістичні ноти

Clandestine Clara від Penhaligon`s - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні. Це новий аромат. Clandestine Clara був випущений в 2016. Парфумер: Sophie Labbé. Композиція аромату включає ноти: Амбра, Пачулі і Кориця.

Ноти аромату

Амбра Пачулі Кориця

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Clandestine Clara by Penhaligon`s.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Clandestine Clara Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Penhaligon`s Clandestine Clara fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Penhaligon`s Clandestine Clara, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Clandestine Clara від Penhaligon`s. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Clandestine Clara від Penhaligon`s представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні
Liz Claiborne Lucky Number 6 for Men Avon Surrender Avon Little Black Dress Ayala Moriel Gigi Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Paradise Al Haramain Perfumes Attar Al Kaaba Lucien Lelong Sirocco Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Ava Luxe Sacred Calypso Christiane Celle Calypso Figue Tesori d`Oriente Ambra Indiana James Heeley Cardinal

Advertisement

Популярні бренди та аромати: