Дизайнери » N-Q » Ароматичні « Групи

Douro Penhaligon`s для чоловіків

Douro Penhaligon`s для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
свіжо-пряний
aromatic
квітковий
дерево
зелений
Картинки
Douro Penhaligon`s для чоловіків Картинки

Douro від Penhaligon`s - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні. Douro був випущений в 2004. Парфумер: Michael Pickthall. Верхні ноти: Лайм , Лаванда, Мандарин, Базилік, Герань і Лимон; ноти серця: Неролі і Конвалія; ноти бази Лабданум, Мускус, Дубовий Мох і Сандал.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лайм Лаванда Мандарин Базилік Герань Лимон

середні Ноти
Неролі Конвалія

база Ноти
Лабданум Мускус Дубовий Мох Сандал

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Douro by Penhaligon`s.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Douro Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Penhaligon`s Douro fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Penhaligon`s Douro, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Douro від Penhaligon`s. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Douro від Penhaligon`s представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Puma Puma I`m Going Man Caron Pour Un Homme de Caron Collistar Benessere Notte Van Heusen Van Heusen Gap G7 Mixed Penhaligon`s Lavandula Paul Sebastian PS Fine Cologne Odori Tabacco L`Occitane en Provence Organic Certified Lavender Fragrance Michel Germain Sexual Fresh Pour Homme Chloe Eau de Fleurs Lavande Jean Paul Gaultier Le Male Summer 2010

Advertisement

Популярні бренди та аромати: