Дизайнери » N-Q » Ароматичні « Групи

Samba Nova Homme Perfumer`s Workshop для чоловіків

Samba Nova Homme Perfumer`s Workshop для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
квітковий
свіжо-пряний
фруктовий
солодкі ноти

Samba Nova Homme від Perfumer`s Workshop - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні. Samba Nova Homme був випущений в 1993. Верхні ноти: Коріандр, Лаванда, Зелені ноти, Неролі , Фруктові ноти і Бергамот; ноти серця: Шавлія, Жасмин, Конвалія і Герань; ноти бази Боби Тонка, Амбра, Мускус, Дубовий Мох і Кедр.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Коріандр Лаванда Зелені ноти Неролі Фруктові ноти Бергамот

середні Ноти
Шавлія Жасмин Конвалія Герань

база Ноти
Боби Тонка Амбра Мускус Дубовий Мох Кедр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Samba Nova Homme by Perfumer`s Workshop.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Samba Nova Homme Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Samba Nova Homme від Perfumer`s Workshop. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Samba Nova Homme від Perfumer`s Workshop представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Perry Ellis Portfolio Green for Men Mary Kay Domain Aramis Aramis A Van Heusen Van Heusen Carthusia Io Capri Gap Gap Blue No.655 For Him Aramis New West for Him Rodier Rodier pour Homme Demeter Fragrance Always Focused SSC Napoli Marek SSC Napoli Xerjoff Oroville Lord`s Jester Demeter

Advertisement

Популярні бренди та аромати: