Дизайнери » N-Q » Ароматичні « Групи

Samba Nova Homme Perfumer`s Workshop для чоловіків

Samba Nova Homme Perfumer`s Workshop для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
квітковий
свіжо-пряний
фруктовий
солодкі ноти

Samba Nova Homme від Perfumer`s Workshop - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні. Samba Nova Homme був випущений в 1993. Верхні ноти: Коріандр, Лаванда, Зелені ноти, Неролі , Фруктові ноти і Бергамот; ноти серця: Шавлія, Жасмин, Конвалія і Герань; ноти бази Боби Тонка, Амбра, Мускус, Дубовий Мох і Кедр.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Коріандр Лаванда Зелені ноти Неролі Фруктові ноти Бергамот

середні Ноти
Шавлія Жасмин Конвалія Герань

база Ноти
Боби Тонка Амбра Мускус Дубовий Мох Кедр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Samba Nova Homme by Perfumer`s Workshop.

Цей аромат схожий на  

Samba Nova Homme Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Samba Nova Homme від Perfumer`s Workshop. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Samba Nova Homme від Perfumer`s Workshop представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (Before) Krigler Established Cognac Benetton B. Clean Fresh Pal Zileri Pal Zileri Christian Dior Eau de Dior Coloressence Relaxing Melvita Wild Lavender Boadicea the Victorious The Exclusives Intuitive Carthusia Io Fragonard Concerto Oriflame S8 Kenzo KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) SSC Napoli Marek SSC Napoli

Популярні бренди та аромати: