Дизайнери » N-Q » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Musk Extreme Perris Monte Carlo для жінок та чоловіків

Musk Extreme Perris Monte Carlo для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
musky
квітковий
пудровий
цитрус
ваніль
троянда

Musk Extreme від Perris Monte Carlo - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Musk Extreme був випущений в 2012. Верхня нота: Бергамот; ноти серця: Жасмин, Троянда і Гвоздика; ноти бази Амбра, Мускус, Ірис, Ваніль і Кумарин.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот

середні Ноти
Жасмин Троянда Гвоздика

база Ноти
Амбра Мускус Ірис Ваніль Кумарин

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Musk Extreme by Perris Monte Carlo.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Musk Extreme Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Perris Monte Carlo Musk Extreme fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Perris Monte Carlo Musk Extreme, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Musk Extreme від Perris Monte Carlo. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Musk Extreme від Perris Monte Carlo представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Lacoste Lacoste Pour Femme Ralph Lauren Glamourous Daylight Kimora Lee Simmons Baby Phat Goddess Alviero Martini 1a Classe Woman Kate Moss Velvet Hour Louis Feraud Parfum des Sens Apothia Pearl Molinard Les Fleurs: Violette Miller et Bertaux L’eau de parfum #1 Parfum Trouve O Boticario Floratta Sapphire Givenchy Givenchy Naturally Chic Lulu Beauty Lulamae

Advertisement

Популярні бренди та аромати: