Дизайнери » N-Q » Східні Квіткові « Групи

Ylang Ylang Nosy Be Perris Monte Carlo для жінок

Ylang Ylang Nosy Be Perris Monte Carlo для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
жовтоквітковий
дерево
солодкі ноти
цитрус
ваніль
білоквітковий

Ylang Ylang Nosy Be від Perris Monte Carlo - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Це новий аромат. Ylang Ylang Nosy Be був випущений в 2014. Верхні ноти: Іланг-Іланг, Лимон, Грейпфрут і Кардамон; ноти серця: Іланг-Іланг, Жасмин, Апельсиновий Цвіт і Дамаська Троянда; ноти бази Іланг-Іланг, Лабданум, Ветивер, Кедр, Ваніль і Свербіжниця польова.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Іланг-Іланг Лимон Грейпфрут Кардамон

середні Ноти
Іланг-Іланг Жасмин  Апельсиновий Цвіт Дамаська Троянда

база Ноти
Іланг-Іланг Лабданум Ветивер Кедр Ваніль Свербіжниця польова

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Ylang Ylang Nosy Be by Perris Monte Carlo.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Ylang Ylang Nosy Be Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Perris Monte Carlo Ylang Ylang Nosy Be fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Perris Monte Carlo Ylang Ylang Nosy Be, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Ylang Ylang Nosy Be від Perris Monte Carlo. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Ylang Ylang Nosy Be від Perris Monte Carlo представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Nikos Sculpture Christian Dior Dior Addict  "Dior Twist" Gucci Gucci Accenti Olivier Strelli Olivier Strelli Comptoir Sud Pacifique Eau de Biarritz Clive Christian No. 1 Caron Narcisse Noir Ayala Moriel Moon Breath Ayala Moriel Hanami JoAnne Bassett Contessa En Voyage Perfumes Carmel Boheme Swiss Arabian Khawla

Advertisement

Популярні бренди та аромати: