Дизайнери » N-Q » Квіткові Зелені « Групи

Perry Woman Perry Ellis для жінок

Perry Woman Perry Ellis для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
квітковий
пудровий
білоквітковий
цитрус
aromatic

Perry Woman від Perry Ellis - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Perry Woman був випущений в 2002. Верхні ноти: Орхідея, Бергамот і Водяна Лілія; ноти серця: Тубероза , Рожевий Лотос, Жасмин, Лотос і Троянда; ноти бази Сандал, Пачулі, Мускус, Корінь Ірису і Ветивер.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Орхідея Бергамот  Водяна Лілія

середні Ноти
Тубероза Рожевий Лотос Жасмин Лотос Троянда

база Ноти
Сандал Пачулі Мускус Корінь Ірису Ветивер

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Perry Woman by Perry Ellis.

Цей аромат схожий на  

Perry Woman Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Perry Ellis Perry Woman fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Perry Ellis Perry Woman, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Perry Woman від Perry Ellis. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Perry Woman від Perry Ellis представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition Victorio & Lucchino Agua de Rocio Floris Night Scented Jasmine Annick Goutal Des Lys Chanel Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa Il Profvmo Osmo Scents Palmerose Boadicea the Victorious Delicate mark. mark Earth Creed Aubepine Acacia Cofinluxe Watt Mauve Jo Malone Honeysuckle & Jasmine Strange Invisible Perfumes Essence of IX

Популярні бренди та аромати: