Дизайнери » N-Q » Ароматичні « Групи

Portfolio Green for Men Perry Ellis для чоловіків

Portfolio Green for Men Perry Ellis для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
musky
fresh
пачулі
троянда
білоквітковий

Portfolio Green for Men від Perry Ellis - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні. Portfolio Green for Men був випущений в 2003. Верхні ноти: Лайм , Яблуко, Неролі і Бергамот; ноти серця: Тикове Дерево, Пачулі і Троянда; ноти бази Лабданум, Мускус і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лайм Яблуко Неролі Бергамот

середні Ноти
Тикове Дерево Пачулі Троянда

база Ноти
Лабданум Мускус Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Portfolio Green for Men by Perry Ellis.

Цей аромат схожий на  

Portfolio Green for Men Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Perry Ellis Portfolio Green for Men fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Perry Ellis Portfolio Green for Men, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Portfolio Green for Men від Perry Ellis. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Portfolio Green for Men від Perry Ellis представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) Givenchy Insense Ultramarine Blue Sky Cattier Tonissima Gap G7 Mixed Rodier Rodier pour Homme Renee L`Eau Stephanie de Saint-Aignan Li Altarelli Masaki Matsushima M;0°С Men Gendarme 7 Sinful Scents Greed JoAnne Bassett Napoleon Demeter Fragrance Rye Bread Ortigia Sicilia Fico D'India

Популярні бренди та аромати: