Дизайнери » N-Q » Квіткові Фруктові « Групи

Unconditional Peter Andre для жінок

Unconditional Peter Andre для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
ваніль
пачулі
амбра
троянда
musky
пудровий

Unconditional від Peter Andre - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Unconditional був випущений в 2009. Композиція аромату включає ноти: Мускус, Жасмин, Пачулі, Амбра, Ваніль, Троянда і Абрикос.

Ноти аромату

Мускус Жасмин Пачулі Амбра Ваніль Троянда Абрикос

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Unconditional by Peter Andre.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Unconditional Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Peter Andre Unconditional fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Peter Andre Unconditional, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Unconditional від Peter Andre. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Unconditional від Peter Andre представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Mexx Mexx Waterlove Woman Roberto Verino Mellow Morgan Love Love de Toi Glamstar Ted Lapidus Fantasme Roccobarocco Silver Jeans Neil Morris Coral Oilily Blue Sparkle Crabtree & Evelyn India Hicks Island Nights Lili Bermuda Petals Sarantis B.U. Sexy Love Passport Piece of Peace Louis Feraud Eau des Sens

Advertisement

Популярні бренди та аромати: