Дизайнери » N-Q » Цитрусові « Групи

Lemon Philosophy для жінок та чоловіків

Lemon Philosophy для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
fresh
aromatic
свіжо-пряний
трав'янистий

Lemon від Philosophy - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові. Композиція аромату включає ноти: м Амалфі, Лимонна Вербена і Цитруси.

Ноти аромату

м Амалфі Лимонна Вербена Цитруси

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Lemon by Philosophy.

Цей аромат схожий на  

Lemon Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Philosophy Lemon fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Philosophy Lemon, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Lemon від Philosophy. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Lemon від Philosophy представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові
Christian Dior Eau Fraiche Estée Lauder Alliage Sport Comptoir Sud Pacifique O Pomelo - Pamplemousse Agatha Ruiz de la Prada Agua de Agatha Ruiz de la Prada Victoria`s Secret Very Sexy for Him 2 Benetton Funtastic Wild Citrus for Boys Comme des Garcons Energy C Lime Hermes Aroma d`Orange Verte Floris Limes Chanel Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne Clean Summer Linen Le Labo Orange Discrete

Популярні бренди та аромати: