Дизайнери » N-Q » Деревні Ароматичні « Групи

Pierre Cardin pour Homme l'Intense Pierre Cardin для чоловіків

Pierre Cardin pour Homme l'Intense  Pierre Cardin для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
фруктовий
aromatic
солодкі ноти
свіжо-пряний
Картинки
Pierre Cardin pour Homme l'Intense  Pierre Cardin для чоловіків Картинки Pierre Cardin pour Homme l'Intense  Pierre Cardin для чоловіків Картинки Pierre Cardin pour Homme l'Intense  Pierre Cardin для чоловіків Картинки Pierre Cardin pour Homme l'Intense  Pierre Cardin для чоловіків Картинки

Pierre Cardin pour Homme l'Intense від Pierre Cardin - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Це новий аромат. Pierre Cardin pour Homme l'Intense був випущений в 2014. Парфумер: Nathalie Lorson. Верхні ноти: Інжир, Груша і Бергамот; ноти серця: Мох, Шавлія і Лаванда; ноти бази Амбра, Ветивер і Сандал.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Інжир Груша Бергамот

середні Ноти
Мох Шавлія Лаванда

база Ноти
Амбра Ветивер Сандал

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Pierre Cardin pour Homme l'Intense by Pierre Cardin.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Pierre Cardin pour Homme l'Intense Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Pierre Cardin Pierre Cardin pour Homme l'Intense fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Pierre Cardin Pierre Cardin pour Homme l'Intense , ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Pierre Cardin pour Homme l'Intense від Pierre Cardin. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Pierre Cardin pour Homme l'Intense від Pierre Cardin представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Dolce&Gabbana D&G Masculine Montblanc Homme Exceptionnel Etat Libre d`Orange Antiheros Etat Libre d`Orange Tom of Finland Jardin de France Vetiver Fred Hayman Touch Sport Nasomatto Black Afgano Julian Rouas Versailles Costamor Tabacca DSH Perfumes Seven Byblos Bamboo Lord`s Jester Selene

Advertisement

Популярні бренди та аромати: