Дизайнери » N-Q » Квіткові « Групи

No6 Tubereuse Prada для жінок та чоловіків

No6 Tubereuse Prada для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
тубероза
білоквітковий
троянда
зелений
цитрус
анімалістичні ноти
Картинки
No6 Tubereuse Prada для жінок та чоловіків Картинки

No6 Tubereuse від Prada - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові. No6 Tubereuse був випущений в 2007. Композиція аромату включає ноти: Тубероза , Неролі , Троянда, Фіалка, Мускус і Мате.

Ноти аромату

Тубероза Неролі Троянда Фіалка Мускус Мате

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about No6 Tubereuse by Prada.

Цей аромат схожий на  

No6 Tubereuse Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Prada No6 Tubereuse fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Prada No6 Tubereuse, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати No6 Tubereuse від Prada. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на No6 Tubereuse від Prada представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Jean Paul Gaultier Fragile Carla Fracci Carla Fracci Annick Goutal Eau du Ciel Annick Goutal Rose Absolue Celine Dion Sensational Mary Kay Tribute for Women Ellen Tracy Tracy Galanos Galanos Demeter Fragrance Wet Garden Ulric de Varens Mini Charm Elizabeth Taylor Violet Eyes Donna Karan DKNY Women Limited Edition Eau de Toilette 2010

Популярні бренди та аромати: