Дизайнери » N-Q » Східні « Групи

Battito d`Ali Profumum Roma для жінок та чоловіків

Battito d`Ali Profumum Roma для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2

основні акорди
солодкі ноти
білоквітковий
balsamic
ваніль
какао
димні ноти

Battito d`Ali від Profumum Roma - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні. Battito d`Ali був випущений в 2011. Композиція аромату включає ноти: Квітка Африканського Апельсина, Ваніль, Мирро, Кокос і Какао.

Ноти аромату

Квітка Африканського Апельсина Ваніль Мирро Кокос Какао

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Battito d`Ali by Profumum Roma.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Battito d`Ali Відгуки про аромати

Bona
Bona

Теплый, согревающий и достаточно нежный аромат, но совершенно не тихий. Он всепроникающий, даже не знаю как ему это удается.

Древесно-амбровая база с вкраплениями гвоздики (именно цветка), флердоранжа, нежной шершавинкой какао и ирисово-пудровыми нотами. Звучит очень натурально и притягательно.


А еще! А еще он пахнет для меня полем из подсолнухов! ! !

May
16
2016

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Profumum Roma Battito d`Ali fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Profumum Roma Battito d`Ali, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Battito d`Ali від Profumum Roma. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Battito d`Ali від Profumum Roma представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні
Gres Ambre de Cabochard Diptyque L'Eau Davidoff Silver Shadow Private Jardin de France Angelique Chiara Boni Vanilla Avon Today Tomorrow Always Heart Oriflame Nomadic Ava Luxe No. 23 Lostmarch Lann-Ael Henri Bendel Incense & Musk Acqua Novara odo-res 73 Lush Black Pearl

Advertisement

Популярні бренди та аромати: