Дизайнери » N-Q » Східні « Групи

Dusk Project D by Dannii and Tabitha для жінок

Dusk Project D by Dannii and Tabitha для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
амбра
balsamic
пудровий
musky
Картинки
Dusk Project D by Dannii and Tabitha для жінок Картинки Dusk Project D by Dannii and Tabitha для жінок Картинки

Dusk від Project D by Dannii and Tabitha - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні. Dusk був випущений в 2010. Композиція аромату включає ноти: Мускус, Сандал і Амбра.

Ноти аромату

Мускус Сандал Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Dusk by Project D by Dannii and Tabitha.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Dusk Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Project D by Dannii and Tabitha Dusk fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Project D by Dannii and Tabitha Dusk, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Dusk від Project D by Dannii and Tabitha. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Dusk від Project D by Dannii and Tabitha представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні
Celine Celine Oriental Summer Yves Saint Laurent Opium Légendes de Chine eau de Parfum Thierry Mugler A*Men Pure Coffee Stella Cadente Miss Me Discrete L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch Maitre Parfumeur et Gantier Ambre Precieux Renee Musk Avon Today Tomorrow Always Heart Boadicea the Victorious Agarwood Collection Passionate Ayala Moriel Fete d'Hiver Rasasi Al Oudh Al Mumaiz Rasasi Shatha Al Oudh

Advertisement

Популярні бренди та аромати: