Дизайнери » N-Q » Квіткові « Групи

No 4 Prudence Paris для жінок

No 4 Prudence Paris для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
квітковий
білоквітковий
пудровий
фруктовий
солодкі ноти
Картинки
No 4 Prudence Paris для жінок Картинки

No 4 від Prudence Paris - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. No 4 був випущений в 2009. Парфумер: Prudence Kilgour. Верхня нота: Бергамот; ноти серця: Гвоздика, Жасмин, Конвалія , Фіалка, Магнолія і Слива; базова нота Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот

середні Ноти
Гвоздика Жасмин Конвалія Фіалка Магнолія Слива

база Ноти
Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about No 4 by Prudence Paris.

Цей аромат схожий на  

No 4 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Prudence Paris No 4 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Prudence Paris No 4, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати No 4 від Prudence Paris. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на No 4 від Prudence Paris представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Estée Lauder Dazzling Gold Estée Lauder Dazzling Silver Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia Guerlain Aqua Allegoria Pivoine Magnifica Aqaba Midnight Sun Trance Essence Abbey Rose The Healing Garden Sheer Passion Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Mimosa Melange Perfume Roll-On Perfume No. 3 DSH Perfumes The Afternoon DSH Perfumes Padme Lotus Susanne Lang Sula Supermodel Playering Set

Популярні бренди та аромати: