Дизайнери » R S » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Sol (Sun) Ramon Molvizar для жінок

Sol (Sun) Ramon Molvizar для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Хочу: 2

основні акорди
цитрус
білоквітковий
свіжо-пряний
солодкі ноти
квітковий
Картинки
Sol (Sun) Ramon Molvizar для жінок Картинки Sol (Sun) Ramon Molvizar для жінок Картинки

Sol (Sun) від Ramon Molvizar - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Верхні ноти: м Амалфі, Бергамот і Імбир; ноти серця: Троянда, Орхідея, Жасмин і Лотос; ноти бази Мускус, Деревні Ноти і Цукор.

Піраміда композиції

верхні Ноти
м Амалфі Бергамот Імбир

середні Ноти
Троянда Орхідея Жасмин Лотос

база Ноти
Мускус Деревні Ноти Цукор

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 1
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Sol (Sun) by Ramon Molvizar.

Цей аромат схожий на  

Sol (Sun) Відгуки про аромати

Петра
Петра

Читала на российской фрагрантике комментарии на Макс мару и наткнулась на один, где девушка рекомендует Сол Сан как аромат очень схожий с Макс марой. Недолго думая, я заказала этого Рамона, так как от тоски за ненаглядной моей Макс Марой у меня прямо зубы сводит.

Ииии... как я рад, как я рад!!! Это практически идентичный аромат. Та же сахарно-имбирная искристая сладость сливающаяся с моей кожей, та же теплота, те же ассоциации с ласковым оранжевым закатным солнышком... Я чуть не разрыдалась, если честно, от счастья. Разумеется, различия некоторые есть: Сол Сан более лимонный, что-ли, в то время, как в макс маре более сладкие цитрусы на старте, и база здесь более такая с деревяшками. Но я все равно так рада! Замечательный аромат!
А упаковка - это вообще отдельное удовольствие. Красивый шар с плавающим внутри золотом лежит в добротной деревянной шкатулке с нарисованными солнечными лучами. Прямо драгоценность! Это счастье :)

May
17
2016

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Ramon Molvizar Sol (Sun) fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Ramon Molvizar Sol (Sun), ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Sol (Sun) від Ramon Molvizar. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Sol (Sun) від Ramon Molvizar представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Rasasi Abeer Jette Joop Jette Avon Crystal Aura FCUK FCUK Connect Her Succes de Paris Fujiyama Anya`s Garden Moon Dance DSH Perfumes Beach Roses (Rose No. 3) Trish McEvoy Trish Salvatore Ferragamo Parfum Subtil Lancaster Aquasenses Rasasi Blue Lady Nobile 1942 Casta Diva

Популярні бренди та аромати: