Дизайнери » R S » Східні Квіткові « Групи

Mezyuna Rasasi для жінок

Mezyuna Rasasi для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
теплий пряний
троянда
білоквітковий
амбра
шкіра
анімалістичні ноти

Mezyuna від Rasasi - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Композиція аромату включає ноти: Жасмин, Амбра, Шафран і Троянда.

Ноти аромату

Жасмин Амбра Шафран Троянда

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Mezyuna by Rasasi.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Mezyuna Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Rasasi Mezyuna fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Rasasi Mezyuna, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Mezyuna від Rasasi. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Mezyuna від Rasasi представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Serge Lutens A La Nuit Parfums Elite Elite Model Attitude Calvin Klein Secret Obsession Tova Beverly Hills Ambre D`Oro Arrogance Arrogance Mix Litchi, Mandorla Donna Karan Cashmere Mist Pure Cashmere Gale Hayman Sunset Boulevard Profumum Roma Neroli The Party The Garden Party Frangipane Damien Bash Parfum Lucifer No.1 Remy Latour L'Elue Premiere Jean Paul Gaultier Classique Charm Edition

Advertisement

Популярні бренди та аромати: