Дизайнери » R S » « Групи

Jammin Reminiscence для жінок та чоловіків

Jammin Reminiscence для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
фруктовий
aromatic
balsamic
теплий пряний
білоквітковий

Jammin від Reminiscence - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів . Jammin був випущений в 2006. Композиція аромату включає ноти: Чорна Смородина, Боби Тонка, Пачулі, Мускус, Ягідні Фрукти, Ваніль, Жасмин, Грейпфрут, Кедр і Кардамон.

Ноти аромату

Чорна Смородина Боби Тонка Пачулі Мускус Ягідні Фрукти Ваніль Жасмин Грейпфрут Кедр Кардамон

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Jammin by Reminiscence.

Цей аромат схожий на  

Jammin Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Reminiscence Jammin fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Reminiscence Jammin, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Jammin від Reminiscence. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Jammin від Reminiscence представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи
Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Kilimangiaro Profumum Roma Soavissima Revlon Head Over Heels Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Tremendous Tremendous David & Victoria Beckham Signature Story for Him Pacifica Hawaiian Ruby Guava Betty Boop Betty Boop 2009 Demeter Fragrance Jolly Rancher Smooth Watermelon Demeter Fragrance Condensed Milk Ruehl No.925 Ruehl No.925 Tallulah Jane Misae

Популярні бренди та аромати: