Дизайнери » R S » Деревні Квіткові Мускусні « Групи

Musc Reminiscence для жінок

Musc Reminiscence для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
musky
мигдаль
пудровий
солодкі ноти
горіховий
жовтоквітковий

Musc від Reminiscence - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Деревні Квіткові Мускусні. Musc був випущений в 1970. Верхні ноти: Іланг-Ілінг і Білі Квіти; ноти серця: Пудрові Ноти і Мигдаль; ноти бази Мускус, Кумарин і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Іланг-Ілінг Білі Квіти

середні Ноти
Пудрові Ноти Мигдаль

база Ноти
Мускус Кумарин Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Musc by Reminiscence.

Цей аромат схожий на  

Musc Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Reminiscence Musc fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Reminiscence Musc, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Musc від Reminiscence. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Musc від Reminiscence представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Квіткові Мускусні
Aramis Aramis Cool Canali Canali Men Serge Lutens Gris Clair Yves Saint Laurent L'Homme Escentric Molecules Escentric 01 Amouage Silver Cologne Christian Dior Cologne Blanche Benetton Benetton Pure Sport Men Etienne Aigner Suede Edition Women Etat Libre d`Orange Jasmin et Cigarette Boadicea the Victorious The Exclusives Warrior Swiss Arabian Alia

Популярні бренди та аромати: