Дизайнери » R S » Східні Квіткові « Групи

Via Sistina 67 Femme Renato Balestra для жінок

Via Sistina 67 Femme Renato Balestra для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
солодкі ноти
білоквітковий
balsamic
фруктовий

Via Sistina 67 Femme від Renato Balestra - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Via Sistina 67 Femme був випущений в 2001. Парфумер: Bertrand Duchaufour. Верхні ноти: Лабданум, Чорна Смородина, Мандарин і Груша; ноти серця: Лілія, Орхідея, Жасмин і Конвалія; ноти бази Сандал, Амбра, Мускус, Ваніль і Палісандр.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лабданум Чорна Смородина Мандарин Груша

середні Ноти
Лілія Орхідея Жасмин Конвалія

база Ноти
Сандал Амбра Мускус Ваніль Палісандр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Via Sistina 67 Femme by Renato Balestra.

Цей аромат схожий на  

Via Sistina 67 Femme Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Renato Balestra Via Sistina 67 Femme fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Renato Balestra Via Sistina 67 Femme, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Via Sistina 67 Femme від Renato Balestra. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Via Sistina 67 Femme від Renato Balestra представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Lancome Tresor Elixir CoSTUME NATIONAL Scent Sheer Carlos Santana Carlos Santana for Women Keiko Mecheri Loukhoum Bath and Body Works Moonlight Path Dorin Un Air de Paris (pink) Franck Olivier Passion Extreme Calvin Klein Euphoria Eau de Toilette Rasasi Al Lulu Al Aswad Creed Angelique Encens David & Victoria Beckham Intimately Yours Women Nikos Sculpture Delicate Fleur

Популярні бренди та аромати: