Дизайнери » R S » Деревні Пряні « Групи

No. 19 Sandal Wood & Patchouli Rituals для чоловіків

No. 19 Sandal Wood & Patchouli Rituals для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
дерево
теплий пряний
пачулі
balsamic
земляний
aromatic

No. 19 Sandal Wood & Patchouli від Rituals - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Пряні. No. 19 Sandal Wood & Patchouli був випущений в 2010. Парфумер: Fabrice Pellegrin. Композиція аромату включає ноти: Ветивер, Сандал, Пачулі, Дерево Гуаяк, Кедр з Вірджинії, Орегано, Кардамон і Мускатний Горіх.

Ноти аромату

Ветивер Сандал Пачулі Дерево Гуаяк Кедр з Вірджинії Орегано Кардамон Мускатний Горіх

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about No. 19 Sandal Wood & Patchouli by Rituals.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

No. 19 Sandal Wood & Patchouli Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Rituals No. 19 Sandal Wood & Patchouli fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Rituals No. 19 Sandal Wood & Patchouli, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати No. 19 Sandal Wood & Patchouli від Rituals. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на No. 19 Sandal Wood & Patchouli від Rituals представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Пряні
Pierre Cardin Emotion for Men Absolument Parfemeur Absolument Homme Floris Vetiver Cinq Mondes Rituel de Java April Aromatics Spice Blend/ Vetiver Cuba Paris Cuba Orange Nickel Enemy Smell Bent Werewolf Lumberjack Galimard Galimar Zara Il Homme The Fragrance Design Studio No. 20 Florascent Vetyver

Advertisement

Популярні бренди та аромати: