Дизайнери » R S » Деревні Пряні « Групи

No. 19 Sandal Wood & Patchouli Rituals для чоловіків

No. 19 Sandal Wood & Patchouli Rituals для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
дерево
теплий пряний
пачулі
balsamic
земляний
aromatic

No. 19 Sandal Wood & Patchouli від Rituals - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Пряні. No. 19 Sandal Wood & Patchouli був випущений в 2010. Парфумер: Fabrice Pellegrin. Композиція аромату включає ноти: Ветивер, Сандал, Пачулі, Дерево Гуаяк, Кедр з Вірджинії, Орегано, Кардамон і Мускатний Горіх.

Ноти аромату

Ветивер Сандал Пачулі Дерево Гуаяк Кедр з Вірджинії Орегано Кардамон Мускатний Горіх

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about No. 19 Sandal Wood & Patchouli by Rituals.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

No. 19 Sandal Wood & Patchouli Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Rituals No. 19 Sandal Wood & Patchouli fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Rituals No. 19 Sandal Wood & Patchouli, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати No. 19 Sandal Wood & Patchouli від Rituals. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на No. 19 Sandal Wood & Patchouli від Rituals представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Пряні
Kenzo Kenzo Jungle Homme Cacharel Amor pour Homme Fragonard Fragonard F! JoAnne Bassett Memories Jo Wood Organics Usiku Andy Warhol Pop pour Homme Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds He Limited Edition Susanne Lang Cashmere The American Line Marines - Devil Dog Les Fleurs De Bach Vivacite(s) de Bach Mazzolari Lui Jeanne Arthes Boum Pour Homme

Advertisement

Популярні бренди та аромати: