Дизайнери » R S » Східні Квіткові « Групи

V. Intense Robert Piguet для жінок

V. Intense Robert Piguet для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
balsamic
теплий пряний
дерево
солодкі ноти
aromatic
троянда

V. Intense від Robert Piguet - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Це новий аромат. V. Intense був випущений в 2014. Композиція аромату включає ноти: Шафран, Троянда, Слива, Сандал і Боби Тонка.

Ноти аромату

Шафран Троянда Слива Сандал Боби Тонка

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about V. Intense by Robert Piguet.

Цей аромат схожий на  

V. Intense Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Robert Piguet V. Intense fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Robert Piguet V. Intense, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати V. Intense від Robert Piguet. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на V. Intense від Robert Piguet представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Aramis Tuscany Per Donna Jean Paul Gaultier Classique Les d'ete 2005 Yves Saint Laurent Cinema Gold Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition Banana Republic Rosewood Bath and Body Works Black Amethyst Amouage Ubar Franck Olivier Passion Extreme Guerlain Les Secrets de Sophie Lalique Cascade Limited Edition 2010 Gloria Vanderbilt Fatale The Party The Garden Party Wistaria

Популярні бренди та аромати: