Дизайнери » R S » Шипрові Квіткові « Групи

Rubino Roccobarocco для жінок

Rubino Roccobarocco для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
musky
дерево
пачулі
fresh
квітковий

Rubino від Roccobarocco - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Це новий аромат. Rubino був випущений в 2015. Парфумер: Maurizio Cerizza. Верхня нота: Цитруси; нота серця: Півонія; ноти бази Пачулі, Деревні Ноти і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Цитруси

середні Ноти
Півонія

база Ноти
Пачулі Деревні Ноти Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Rubino by Roccobarocco.

Цей аромат схожий на  

Rubino Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Roccobarocco Rubino fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Roccobarocco Rubino, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Rubino від Roccobarocco. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Rubino від Roccobarocco представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Paloma Picasso Paloma Picasso Lancetti Lancetti Femme Yves Rocher En Avril Un Soir Halston Halston Classic David & Victoria Beckham Signature for Her Georges Stahl Elle d`Elissa Sonoma Scent Studio Vintage Rose Bruno Acampora Prima T Grossmith Hasu-no-Hana Soivohle Love Speaks Primeval Nina Ricci Ricci Ricci Dancing Ribbon Galimard Yavana

Популярні бренди та аромати: