Дизайнери » R S » Квіткові Фруктові « Групи

Reflets d'Eau de Rochas Rochas для жінок

Reflets d'Eau de Rochas Rochas для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
цитрус
квітковий
fresh
троянда
альдегіди
Картинки
Reflets d'Eau de Rochas Rochas для жінок Картинки

Reflets d'Eau de Rochas від Rochas - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Reflets d'Eau de Rochas був випущений в 2006. Верхні ноти: Альдегіди, Апельсин, Тангерин і Лимон; ноти серця: Півонія, Троянда і Цикламен; ноти бази Сандал і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Альдегіди Апельсин Тангерин Лимон

середні Ноти
Півонія Троянда Цикламен

база Ноти
Сандал Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Reflets d'Eau de Rochas by Rochas.

Цей аромат схожий на  

Reflets d'Eau de Rochas Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Rochas Reflets d'Eau de Rochas fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Rochas Reflets d'Eau de Rochas, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Reflets d'Eau de Rochas від Rochas. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Reflets d'Eau de Rochas від Rochas представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Love Passport A Bloom Harajuku Lovers Harajuku Lovers G La Collina Toscana La Collina Toscana Hillock Sunflower Avon Make Me Wonder Guerlain Insolence Eau de Parfum Jean Patou PanAme Anna Sui Rock Me! O Boticario Femme.com Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry Arno Sorel It Is Hugo Boss Boss Orange Sunset Oscar de la Renta Oscar Tropical

Популярні бренди та аромати: