Дизайнери » R S » Квіткові Зелені « Групи

Eau de The Vert Roger & Gallet для жінок та чоловіків

Eau de The Vert Roger & Gallet для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
зелений
дерево
квітковий
озонові ноти
свіжо-пряний
Картинки
Eau de The Vert Roger & Gallet для жінок та чоловіків Картинки

Eau de The Vert від Roger & Gallet - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Eau de The Vert був випущений в 2000. Парфумер: Philippe Romano. Верхні ноти: Юзу, Мандарин і Грейпфрут; ноти серця: Зелений Чай, Фрезія, Жасмин і Конвалія; ноти бази Зелений Чай, Кедр, Дерево Гуаяк і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Юзу Мандарин Грейпфрут

середні Ноти
Зелений Чай Фрезія Жасмин Конвалія

база Ноти
Зелений Чай Кедр Дерево Гуаяк Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Eau de The Vert by Roger & Gallet.

Цей аромат схожий на  

Eau de The Vert Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Roger & Gallet Eau de The Vert fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Roger & Gallet Eau de The Vert, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Eau de The Vert від Roger & Gallet. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Eau de The Vert від Roger & Gallet представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete Van Cleef & Arpels Les Saisons Hiver Versace Versus Time For Energy L`Occitane en Provence Notre Flore Iris Bond No 9 Central Park Les Nereides Vert d'Eau Zara Flor de Azahar Floris Night Scented Jasmine Floris Lily of the Valley Six Scents Six Scents Series Two 4 House of Holland: Smell James Heeley Iris de Nuit Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Gin & Rosewater

Популярні бренди та аромати: