Дизайнери » R S » Ароматичні « Групи

L`Homme Roger & Gallet для чоловіків

L`Homme Roger & Gallet для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
амбра
теплий пряний
свіжо-пряний
зелений
aromatic

L`Homme від Roger & Gallet - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні. L`Homme був випущений в 1979. Верхні ноти: Мускатний Горіх, м Амалфі і М'ята; нота серця: Іланг-Іланг; ноти бази Деревні Ноти, Спеції і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Мускатний Горіх м Амалфі М'ята

середні Ноти
Іланг-Іланг

база Ноти
Деревні Ноти Спеції Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about L`Homme by Roger & Gallet.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

L`Homme Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Roger & Gallet L`Homme fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Roger & Gallet L`Homme, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати L`Homme від Roger & Gallet. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на L`Homme від Roger & Gallet представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Creed Silver Mountain Water Kenzo KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) Aveda Chakra 6 Intuition Gap Gap Blue No.655 For Him Brooks Brothers New York for Gentlemen Jeanne Arthes Love Generation Freedom Fred Hayman Touch With Love for Men Acqua di Parma Blu Mediterraneo Foglie di Basilico Creative Universe Beth Terry Mare Creative Universe Beth Terry Vita Caswell Massey English Lavander

Advertisement

Популярні бренди та аромати: