Дизайнери » R S » Ароматичні « Групи

L`Homme Roger & Gallet для чоловіків

L`Homme Roger & Gallet для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
амбра
теплий пряний
свіжо-пряний
aromatic
зелений

L`Homme від Roger & Gallet - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні. L`Homme був випущений в 1979. Верхні ноти: Мускатний Горіх, м Амалфі і М'ята; нота серця: Іланг-Ілінг; ноти бази Деревні Ноти, Спеції і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Мускатний Горіх м Амалфі М'ята

середні Ноти
Іланг-Ілінг

база Ноти
Деревні Ноти Спеції Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about L`Homme by Roger & Gallet.

Цей аромат схожий на  

L`Homme Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Roger & Gallet L`Homme fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Roger & Gallet L`Homme, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати L`Homme від Roger & Gallet. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на L`Homme від Roger & Gallet представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing Maurer & Wirtz Tabac Sport Benetton B. Clean Relax Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Pour Homme 2008 Aramis Aramis A Gap G7 Bold Penhaligon`s Lavandula Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme Masaki Matsushima M; Men Michel Germain Sexual Fresh Pour Homme Yosh U4eahh! 2.43 Norma Kamali Lavande

Популярні бренди та аромати: