Дизайнери » R S » Ароматичні « Групи

Lavande Royale Roger & Gallet для жінок

Lavande Royale Roger & Gallet для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
свіжо-пряний
квітковий
трав'янистий
цитрус
дерево
Картинки
Lavande Royale Roger & Gallet для жінок Картинки

Lavande Royale від Roger & Gallet - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Ароматичні. Lavande Royale був випущений в 1899. Верхні ноти: Апельсин і Мандарин; ноти серця: Спеції, Лаванда і Герань; ноти бази Мускус, Бензоїн, Ваніль, Дубовий Мох і Кедр.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Апельсин Мандарин

середні Ноти
Спеції Лаванда Герань

база Ноти
Мускус Бензоїн Ваніль Дубовий Мох Кедр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Lavande Royale by Roger & Gallet.

Цей аромат схожий на  

Lavande Royale Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Roger & Gallet Lavande Royale fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Roger & Gallet Lavande Royale, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Lavande Royale від Roger & Gallet. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Lavande Royale від Roger & Gallet представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Givenchy Insense Ultramarine Sport Benetton B. Clean Relax Etienne Aigner Aigner Black Icedrops for Men Collistar Benessere Notte Van Heusen Van Heusen Airness Cool Instinct Carthusia Io Fred Hayman Touch With Love for Men Michel Germain Sexual Fresh Pour Homme Melvita Wild Lavender Ortigia Sicilia Fico D'India Solinotes Vanille

Популярні бренди та аромати: