Дизайнери » R S » Деревні « Групи

Chaparral® Roxana Illuminated Perfume для жінок та чоловіків

Chaparral® Roxana Illuminated Perfume для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
balsamic
димні ноти
aromatic
трав'янистий
Картинки
Chaparral® Roxana Illuminated Perfume для жінок та чоловіків Картинки Chaparral® Roxana Illuminated Perfume для жінок та чоловіків Картинки Chaparral® Roxana Illuminated Perfume для жінок та чоловіків Картинки Chaparral® Roxana Illuminated Perfume для жінок та чоловіків Картинки Chaparral® Roxana Illuminated Perfume для жінок та чоловіків Картинки Chaparral® Roxana Illuminated Perfume для жінок та чоловіків Картинки

Chaparral® від Roxana Illuminated Perfume - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні. Парфумер: Roxana Villa. Композиція аромату включає ноти: Трава, Шавлія, Олібанум і Деревні Ноти.

Ноти аромату

Трава Шавлія Олібанум Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Chaparral® by Roxana Illuminated Perfume.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Chaparral® Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Roxana Illuminated Perfume Chaparral® fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Roxana Illuminated Perfume Chaparral®, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Chaparral® від Roxana Illuminated Perfume. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Chaparral® від Roxana Illuminated Perfume представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні
Versace Green Jeans Adidas Adidas 3 Man Cartier Pasha de Cartier Edition Prestige Acier Carlos Santana Carlos Santana for Men Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006 Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Etro Vetiver Eclectic Collections Agenda Maitre Parfumeur et Gantier Racine Maitre Parfumeur et Gantier Parfum d’Habit Serge Lutens Bois et Musc D.S. & Durga Empress Jingu

Advertisement

Популярні бренди та аромати: