Дизайнери » R S » Деревні « Групи

Chaparral® Roxana Illuminated Perfume для жінок та чоловіків

Chaparral® Roxana Illuminated Perfume для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
balsamic
димні ноти
aromatic
трав'янистий
Картинки
Chaparral® Roxana Illuminated Perfume для жінок та чоловіків Картинки Chaparral® Roxana Illuminated Perfume для жінок та чоловіків Картинки Chaparral® Roxana Illuminated Perfume для жінок та чоловіків Картинки Chaparral® Roxana Illuminated Perfume для жінок та чоловіків Картинки Chaparral® Roxana Illuminated Perfume для жінок та чоловіків Картинки Chaparral® Roxana Illuminated Perfume для жінок та чоловіків Картинки

Chaparral® від Roxana Illuminated Perfume - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні. Парфумер: Roxana Villa. Композиція аромату включає ноти: Трава, Шавлія, Олібанум і Деревні Ноти.

Ноти аромату

Трава Шавлія Олібанум Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Chaparral® by Roxana Illuminated Perfume.

Цей аромат схожий на  

Chaparral® Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Roxana Illuminated Perfume Chaparral® fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Roxana Illuminated Perfume Chaparral®, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Chaparral® від Roxana Illuminated Perfume. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Chaparral® від Roxana Illuminated Perfume представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar Givenchy Pi Neo Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006 Montale Sandal Sliver Accord Parfait Heliotrope & Santal Le Prince Jardinier Arboretum Sonoma Scent Studio Champagne de Bois Eclectic Collections Agenda Caswell Massey Tricorn Comme des Garcons Wonderwood Oriflame Eclat for Men Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver

Популярні бренди та аромати: