Дизайнери » R S » Шипрові Квіткові « Групи

Gracing the Dawn Roxana Illuminated Perfume для жінок

Gracing the Dawn Roxana Illuminated Perfume для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
пудровий
квітковий
дерево
троянда
цитрус
Картинки
Gracing the Dawn Roxana Illuminated Perfume для жінок Картинки Gracing the Dawn Roxana Illuminated Perfume для жінок Картинки Gracing the Dawn Roxana Illuminated Perfume для жінок Картинки Gracing the Dawn Roxana Illuminated Perfume для жінок Картинки

Gracing the Dawn від Roxana Illuminated Perfume - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Парфумер: Roxana Villa. Композиція аромату включає ноти: Троянда, Фіалка, Мімоза, Деревні Ноти і Бергамот.

Ноти аромату

Троянда Фіалка Мімоза Деревні Ноти Бергамот

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Gracing the Dawn by Roxana Illuminated Perfume.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Gracing the Dawn Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Roxana Illuminated Perfume Gracing the Dawn fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Roxana Illuminated Perfume Gracing the Dawn, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Gracing the Dawn від Roxana Illuminated Perfume. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Gracing the Dawn від Roxana Illuminated Perfume представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Nina Ricci Deci Dela Novaya Zarya Krasnaya Moskva Ralph Lauren Romance Always Yours MAC Dejarose Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night Otto Kern Noa Noa Police Pure Police Pure DNA Femme Long Lost Perfume Maroc Sisley Eau du Soir 2010 Faberlic Ivresse de L´amour Galimard Yavana Niven Morgan Jean Baptiste 1717

Advertisement

Популярні бренди та аромати: