Дизайнери » R S » Шкіряні « Групи

S-ex S-Perfume для жінок та чоловіків

S-ex S-Perfume для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
шкіра
salty
musky
квітковий
свіжо-пряний
пудровий
Картинки
S-ex S-Perfume для жінок та чоловіків Картинки

S-ex від S-Perfume - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Шкіряні. S-ex був випущений в 2004. Парфумер: Christophe Laudamiel. Композиція аромату включає ноти: Мускус, Шкіра, Сіль, Камелія, Полуниця, Деревні Ноти, Пшениця, Бергамот, Мускатний Горіх, Перець, Жасмин, Сандал, Пачулі і Береза.

Ноти аромату

Мускус Шкіра Сіль Камелія Полуниця Деревні Ноти Пшениця Бергамот Мускатний Горіх Перець Жасмин Сандал Пачулі Береза

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about S-ex by S-Perfume.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

S-ex Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про S-Perfume S-ex fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про S-Perfume S-ex, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати S-ex від S-Perfume. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на S-ex від S-Perfume представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шкіряні
Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme Rochas Globe Valentino Vendetta Uomo Etienne Aigner Aigner Black for Men Gap The Original Houbigant Duc de Vervins Mark Buxton Hot Leather Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cuir Intense Cartier Les Heures de Cartier: La Treizieme Heure XIII Ayala Moriel Espionage Michel Germain Sexual Sugar Daddy

Advertisement

Популярні бренди та аромати: