Дизайнери » R S » Східні « Групи

Royal Amber S.T. Dupont для жінок та чоловіків

Royal Amber S.T. Dupont для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
амбра
анімалістичні ноти
шкіра
balsamic
димні ноти
Картинки
Royal Amber S.T. Dupont для жінок та чоловіків Картинки

Royal Amber від S.T. Dupont - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні. Це новий аромат. Royal Amber був випущений в 2017. Композиція аромату включає ноти: Шкіра і Амбра.

Ноти аромату

Шкіра Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Royal Amber by S.T. Dupont.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Royal Amber Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про S.T. Dupont Royal Amber fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про S.T. Dupont Royal Amber, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Royal Amber від S.T. Dupont. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Royal Amber від S.T. Dupont представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні
Bond No 9 Fire Island Escada Escada Collection Yves Rocher Neonatura Cocoon Valentino Very Valentino for Men Gai Mattiolo That's Amore! Lui Parfumerie Generale PG04 Musc Maori Creed Vanisia Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Lorenzo Villoresi Dilmun Agatha Imperial Jade Men The Different Company Oriental Lounge Boadicea the Victorious Explorer

Advertisement

Популярні бренди та аромати: