Дизайнери » R S » « Групи

S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme S.T. Dupont для жінок

S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme S.T. Dupont для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Був: 3

основні акорди
цитрус
озонові ноти
aquatic
пачулі
квітковий
Картинки
S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme S.T. Dupont для жінок Картинки

S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme від S.T. Dupont - це парфум для жінок, належить до групи ароматів . S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme був випущений в 2010. Парфумер: Anne Flipo. Верхні ноти: Бергамот, Мандарин і Кавун; ноти серця: Жасмин, Лотос і Троянда; ноти бази Пачулі, Амбра і Рис.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Мандарин Кавун

середні Ноти
Жасмин Лотос Троянда

база Ноти
Пачулі Амбра Рис

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 3
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 3
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme by S.T. Dupont.

Цей аромат схожий на  

S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme Відгуки про аромати

la_metaphore
la_metaphore

Навіть важко сказати, подобається він мені чи ні. Ніби непоганий, але якось так... Нудненько, кисленько... Швидко набрид, і я його здихалася.

Jun
01
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme by S.T. Dupont 2.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про S.T. Dupont S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про S.T. Dupont S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme від S.T. Dupont. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme від S.T. Dupont представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи
Vive Maria Forbidden Fragrance Mis(s) Behave Robert Piguet Fracas for Men Nina Ricci Eau de Fleurs Molinard Molinard Homme II Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Musk Jean Patou Que sais je? Demeter Fragrance Tropical Dots Porsche Design The Essence Summer Ice Mexx Mexx First Sunshine Woman Ted Baker Ted Baker Woman Limited Editon Renato Balestra Argento Pour Homme S-Perfume S-Perfume Jet Scent Remix 2.0

Популярні бренди та аромати: