Дизайнери » R S » « Групи

S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme S.T. Dupont для жінок

S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme S.T. Dupont для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 3

основні акорди
цитрус
озонові ноти
aquatic
пачулі
квітковий
Картинки
S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme S.T. Dupont для жінок Картинки

S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme від S.T. Dupont - це парфум для жінок, належить до групи ароматів . S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme був випущений в 2010. Парфумер: Anne Flipo. Верхні ноти: Бергамот, Мандарин і Кавун; ноти серця: Жасмин, Лотос і Троянда; ноти бази Пачулі, Амбра і Рис.

Perfume rating: 2.00 out of 5 with 3 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Мандарин Кавун

середні Ноти
Жасмин Лотос Троянда

база Ноти
Пачулі Амбра Рис

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 3
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 3
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme by S.T. Dupont.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme Відгуки про аромати

la_metaphore
la_metaphore

Навіть важко сказати, подобається він мені чи ні. Ніби непоганий, але якось так... Нудненько, кисленько... Швидко набрид, і я його здихалася.

Jun
01
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про S.T. Dupont S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про S.T. Dupont S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme від S.T. Dupont. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme від S.T. Dupont представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи
Sweet Years Funny Days Man Reminiscence Jammin Rosario Flores Siento Lanvin Eclat d`Arpege Bijou Collector Frederic Malle Geranium Pour Monsieur CoSTUME NATIONAL Scent Intense Parfum Limited Edition Halston Halston Man DSH Perfumes Le Roi Soleil (The Perfumed Court; Natural) Jean Patou Que sais je? Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Encens Mystique Jalaine Amber Yves Rocher Mure Sauvage

Advertisement

Популярні бренди та аромати: