Дизайнери » R S » Східні Квіткові « Групи

S.T. Dupont Intense Pour Femme S.T. Dupont для жінок

S.T. Dupont Intense Pour Femme S.T. Dupont для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 3 Хочу: 2

основні акорди
цитрус
пудровий
амбра
дерево
balsamic
білоквітковий
Картинки
S.T. Dupont Intense Pour Femme S.T. Dupont для жінок Картинки

S.T. Dupont Intense Pour Femme від S.T. Dupont - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. S.T. Dupont Intense Pour Femme був випущений в 2009. Парфумер: Antoine Lie. Верхні ноти: Бергамот, Цитруси, Неролі і Зелені ноти; ноти серця: Квітка Африканського Апельсина, Троянда і Мімоза; ноти бази Мускус, Сандал і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Цитруси Неролі Зелені ноти

середні Ноти
Квітка Африканського Апельсина Троянда Мімоза

база Ноти
Мускус Сандал Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about S.T. Dupont Intense Pour Femme by S.T. Dupont.

Цей аромат схожий на  

S.T. Dupont Intense Pour Femme Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

S.T. Dupont Intense Pour Femme by S.T. Dupont 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Femme fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Femme, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати S.T. Dupont Intense Pour Femme від S.T. Dupont. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на S.T. Dupont Intense Pour Femme від S.T. Dupont представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Antonio Banderas Spirit for Woman Escada Escada Margaretha Ley Mandarina Duck Scarlet Rain Creed Love in White Satellite Ipanema Tova Beverly Hills Ambre D`Oro Guerlain Eau de Shalimar 2009 Regency Cosmetics Bal de Bain DSH Perfumes Madonna Lily En Voyage Perfumes Carmel Boheme Cesare Paciotti Cesare Paciotti For Her NafNaf Expression

Популярні бренди та аромати: